Seminarium sprzedażowe
S7Health we Wrocławiu.

22 września 2017 roku we Wrocławiu
odbyło się szkolenie zorganizowane
przez firmę S7Health

Szkolenie zostało przeprowadzone dla naszych Niezależnych Partnerów obsługujących Klientów Firmowych. Nieustannie dbamy o jak najwyższy poziom wiedzy naszych przedstawicieli, dlatego dzielimy się swoim doświadczeniem oraz omawiamy aktualną sytuację na rynku.
Jednym z prelegentów był Daniel Kubach – multimilioner, inwestor i anioł biznesu – który przeprowadził wykład z zakresu skutecznych technik sprzedaży.

W czasie seminarium prowadzący – prezes firmy S7Health Mirosław Mańkiewicz – miał zaszczyt wręczyć cenną nagrodę dla najlepszego sprzedawcy w kwartale. Laureat konkursu otrzymał wycieczkę na największą wyspę w archipelagu Wysp Kanaryjskich – Teneryfę.

Icon

SPRAWDŹ AKTUALNĄ PROMOCJĘ S7HEALTH

W każdy piątek oddajemy w Twoje ręce nową
promocję na pakiety medyczne S7Health.
Promocja będzie aktywna do środy do godziny 24:00.

POZNAJ SZCZEGÓŁY PROMOCJI NA PAKIET MEDYCZNY DLA KLIENTÓW INDYWIDUALNYCH
Icon

NIE PRZEGAP NASTĘPNYCH OKAZJI

Tak, chcę znać najnowsze Promocje S7Health.

 Akceptuję politykę prywatności
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji handlowych w formie mailingów i newslettera wysyłanych przez firmę P.H.U. PARTNER Łukasz Kielak w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

Pakiet Niebieski

Wave

Rozszerzony pakiet podstawowej opieki zdrowotnej S7Health.
Dostęp do 10 lekarzy specjalistów bez skierowań w terminie do 5 dni roboczych. Podstawowe badania laboratoryjne i diagnostyczne, usługę prowadzenia ciąży oraz chirurgia jednego dnia w cenie pakietu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pakiet Srebrny

Wave

Bestsellerowy pakiet opieki zdrowotnej S7Health! Dostęp do 27 lekarzy specjalistów bez skierowań w terminie do 5 dni roboczych. Podstawowe badania, usługę prowadzenia ciąży, testy alergiczne, szczepienie przeciw grypie oraz chirurgia jednego dnia w cenie pakietu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pakiet Złoty

Wave

Jeden z najlepszych pakietów S7Health! Dostęp do 27 lekarzy specjalistów bez skierowań w terminie do 5 dni roboczych. Rozszerzony pakiet badań laboratoryjnych i diagnostycznych, w tym dostęp do tomografii komputerowej i rezonansu magnetycznego w cenie pakietu.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Pakiet Platynowy

Wave

Najlepszy pakiet zdrowotny S7Health! Dostęp do 29 lekarzy specjalistów, w tym psychiatry i psychologa. Rozszerzony pakiet badań laboratoryjnych i diagnostycznych. Dodatkowo: konsultacje profesorskie, darmowe szczepienia i 40 zabiegów rehabilitacyjnych.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ
Seminarium sprzedażowe we Wrocławiu 22.09.2017 6
Wave

WYSTARCZY JEDEN TELEFON
Ty – mówisz z jakim problemem zdrowotnym się borykasz,
a my – działamy i zajmujemy się całym procesem leczenia. S7Concierge działa na całym świecie i zapewnia dostęp do wybitnych specjalistów w krótkim terminie.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

NAPISZ DO NAS


NAPISZ DO NAS