Kariera i Współpraca z S7Health

Jeśli chcesz podjąć z nami współpracę polegającą na promocji i sprzedaży naszych usług,
prosimy o kontakt za pośrednictwem formularza email, bądź pod numerem +48 721 798 290.
Współpraca z S7Health jest nie przewiduje planu sprzedażowych. Sprawdź swoją ścieżkę kariery!

WSPÓŁPRACA Z S7HEALTH

Witam serdecznie! Nazywam się Łukasz Kielak i jestem managerem firmy S7Health. Poszukujemy osób chcących podjąć współpracę w zakresie promocji i sprzedaży naszych pakietów medycznych. Współpraca z nami ma charakter dobrowolny i nie jest poparta żadnym planem sprzedażowym. To Ty decydujesz ile chcesz pracować i w jaki sposób to robisz. Moim zadaniem jest wprowadzić Cię w świat obrotu Pakietami Medycznymi S7HEALTH oraz pomóc Ci, gdy pojawią się trudności na różnych etapach naszej współpracy.

DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

Jeśli chcesz podjąć z nami współpracę proszę o kontakt pod numerem +48 721 798 290.
Podpisz umowę online, aby dołączyć już teraz: umowa współpracy – formularz zgłoszeniowy.

POBIERZ PAKIET STARTOWY

Specjalnie dla Ciebie przygotowałem komplet niezbędnych informacji dotyczących współpracy, aby przybliżyć Ci zasady funkcjonowania naszej firmy. Pakiet możesz odebrać wypełniając formularz znajdujący się poniżej.
 Akceptuję politykę prywatności
 Wyrażam zgodę na otrzymywanie, na moje konto poczty elektronicznej informacji dotyczących współpracy w formie mailingów oraz pakietu startowego S7, wysyłanych przez P.H.U. PARTNER Łukasz Kielak w imieniu własnym. Przyjmuję do wiadomości, że mogę w dowolnym momencie wycofać tę zgodę. Wycofanie przeze mnie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie mojej zgody przed jej wycofaniem.

SYSTEM WSPIERAJĄCY
HANDLOWCÓW I MARKETERÓW

znajdujący się pod adresem: http://team.s7pakiet.pl

współpraca z s7health

Pamiętaj – będę pracował z Tobą, jednak nie za Ciebie.  W tym celu razem z naszymi Niezależnymi Partnerami tworzymy platformę wsparcia początkujących handlowców i marketerów pod adresem:  http://team.s7pakiet.pl, której już niedługo możesz stać się częścią.

Aby dołączyć do platformy szkoleniowej musisz posiadać podpisaną umowę współpracy oraz należeć do grupy sprzedażowej Łukasza Kielak lub do struktury osoby, która należy do tej grupy.

JAK ZACZĄĆ JUŻ TERAZ?

Jeżeli jesteś doświadczonym handlowcem i chcesz rozpocząć współpracę w ciągu 24godzin, wypełnij formularz zgłoszeniowy znajdujący się poniżej oraz zadzwoń  +48 721 798 290, aby aktywować swoje konto. Pod wskazanym numerem odpowiem na wszystkie Twoje pytania.

Kliknij tutaj, aby podjąć współpracę z S7HEALTH
oraz dołączyć do grupy sprzedażowej prowadzonej przez Łukasza Kielak

Jeśli dodatkowo chcesz wykupić pakiet medyczny dla siebie, po zakończeniu rejestracji kliknij przycisk „Wybierz dla siebie Pakiet Medyczny”, w przeciwnym razie kliknij przycisk „Dalej”, aby pominąć ten krok. Wykupienie pakietu jest opcjonalne i NIE JEST wymagane, aby móc podjąć współprace w zakresie sprzedaży pakietów S7HEALTH.

ZAPYTAJ O WSPÓŁPRACĘ

  • Łukasz Kielak

    Niezależny Partner S7Health Sp. z o.o.
  • +48 721 798 290
  • lukasz.kielak@s7pakiet.pl

NAPISZ DO MNIE